Skip to content Skip to footer
bizi yakından tanıyın

Boray Teknik

Boray Teknik Makina olarak özel makina imalatı, mühendislik, tasarım, ürün geliştirme, talaşlı imalat, çelik kontsrüksiyon ve montaj alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şirket politikamız, alanında yetkin mühendislerimiz ve tecrübeli imalat personellerimizle kaliteli bir üretim sürecini makul fiyatlarda üretip müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Faaliyet sürecimiz; müşterileri taleplerinin alanında uzman ekibimiz tarafından tasarlanarak teknik ve mühendislik hesaplamalar doğrultusunda projelendirilmesi, üretim süreci, kalite kontrol onayı sonrası montajının yapılması şeklinde tanımlanabilir.

Şirketimiz, Kocaeli ilinin Başiskele ilçesinde 350 m2’lik fabrikasında, envanterinde bulunan makineleriyle ve uzman personelleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirket kurucumuz Orhan AYDIN, makina sektöründe çocukluk yaşlarında çalışmaya başlamıştır. Lise eğitimini Kocaeli Anadolu Teknik Lisesi’nin makina bölümünde tamamlayarak teknisyen olmuştur. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin Makine mühendisliği bölümünde yüksek başarı sevisiyle tamamlayarak çalışma hayatına başlamıştır. Uzun yıllar Kocaeli’de farklı firmalarda makina ve tasarım mühendisi olarak çalışmıştır. Torba atma, torba dolum, dozajlama sistemleri, pnömatik transport, vidalı ve bantlı konveyör imalatları, çelik konstrüksiyon ve daha bir çok alanda çalışmıştır. Sonrasında kişisel gelişim ve dünya standartlarını deneyimleme amacıyla çalışma hayatına Avustralya’da devam etmiştir. İş hayatına yaklaşık 4 yıl Avustralya’da devam ettikten sonra Türkiye’ye yerleşerek Boray Teknik Makina Çözümleri Mühendislik ve İmalat Sanayi Limited Şirketi’ni kurarak siz değerli müşterilerine dünya standartlarında kaliteli hizmet verme hedefiyle çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Boray Teknik olarak vizyonumuz, gelişen teknolojinin takibiyle yenilikçi, kabul edilen uluslararası standartlardan ödün vermeyen, insan kaynağıyla dinamik, tasarım ve mühendislik alanında fiyat performans dengesini gözeterek sektörde tercih edilen lider çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

İmalat sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek sürekliliği sağlamak, insan kaynağı ve üretim ekipmanlarını değişen dünyanın güncel teknolojisiyle uyumlu tutarak müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak.

Kalite Politikamız

Boray Teknik, hizmet kalitesini önceleyerek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturarak istenilen zamanda kusursuza yakın bir hizmet sunmak şirket politikamızın temelini oluşturmaktadır.
0
m²'lik Fabrika
0
Çalışan
0
Hizmet
Mirmaksan

Kurumsal İşleyiş Anlayışımızla Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz.

hızlı ve etkili çözümler

Memnuniyetiniz Öncelikli Hedefimiz

Vizyonumuz, sektörde lider bir firma olmayı hedefleyerek müşterilerimize güven, kalite ve uygun fiyatı bir arada sunarak öncü bir çözüm ortağı olmaktır. Misyonumuz ise imalat sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek sürekliliği sağlamak, insan kaynağı ve üretim ekipmanlarını değişen dünyanın güncel teknolojisiyle uyumlu tutarak müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktır.

Boray Teknik olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken aynı zamanda rekabetçi fiyat politikamızla da dikkat çekiyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunarak, müşterilerimize değerli bir hizmet deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.